FOTOGALERIA

Zakład Usług HYDRO jest Spółką Jawną, będącą własnością Mieczysława Rąbel, Grzegorza Rąbel, Doroty Rąbel.

Jesteśmy firmą rodzinną, oprócz właścicieli tj. ojca i syna, pracuje w niej jeszcze kilku członków rodziny.

Firma nasza powstała w roku 1990 zajmując się początkowo obsługą techniczną obiektów oczyszczania ścieków, hydroforni i kotłowni c.o.. Na początku lat 90-tych zainteresowaliśmy się branżą usług związanych z wszechstronnym utrzymaniem czystości, i jest to obecnie decydująca cześć naszej działalności gospodarczej.

W latach 1998-2000 na własnym gruncie, przy drodze krajowej nr 3, ok. 200m przed Terminalem Promowym w Świnoujściu i przeprawą promową CENTRUM, zbudowaliśmy największą i najnowocześniejsza myjnię samochodową w Świnoujściu. Obecnie nasza AUTOMYJNIA otwarta 24 godziny na dobę, technologicznie jest przygotowana do umycia wszelkich pojazdów kołowych jeżdżących po naszych drogach. Jest to niejako kontynuacja tematu związanego z utrzymaniem czystości w szerszym pojęciu.

Obecnie firma zatrudnia około trzydziestu pracowników na stałych umowach o pracę, a okresowo współpracuje z dalszymi dziesięcioma osobami, dając w sumie zatrudnienie około czterdziestu osobom.

Barwą naszej firmy jest czysty kolor niebieski, posiadamy także jako jedna z nielicznych firm na naszym terenie zastrzeżony znak firmowy, który mamy nadzieję, dla wielu mieszkańców Świnoujścia i okolicy kojarzy się bezpośrednio z dobrymi usługami naszego zakładu.

TOP